Vážení rodiče, milí žáci, po nepříliš slunečných prázdninách se opět sejdeme ve škole, abychom společně pracovali v novém školním roce. Všichni žáci, kromě prvňáčků, zahájí školní rok tradičně 1. září 2016 v 7.50 hod a ukončí výuku v 9.30 hod.

Pouze žáci 6. ročníku se po ukončení výuky seznámí se svými novými učiteli na 2. stupni ve školní jídelně v 10.00 hod. Po ukončení odcházejí rovněž domů. 1. září školní jídelna pro žáky nevaří.

Na naše prvňáčky s rodiči či prarodiči se budeme těšit na slavnostním zahájení ve školní jídelně rovněž 1. září 2016 v 8.00 hod. Zde si děti s rodiči převezmou paní učitelky a strávíte společně 1. školní den ve třídě. Tento den mohou rodiče přihlásit své dítě do školní družiny a zajistit obědy ve školní jídelně.

2. září bude probíhat výuka již dle školního řádu, 1. stupeň ukončí výuku v 11.30 hod, 2. stupeň v 12.25 hod. Tento den již bude v provozu i školní družina.