Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂

Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂

V úterý 23. června vyrazilo 33 vybraných členů školního parlamentu na zasloužený výlet do Zoo Ostrava. Tento výlet byl poděkováním za jejich celoroční aktivní práci a ochotu pomáhat při školních akcích, jako byly Halloweenská diskotéka, Handicap Kuře - aktivity, Radovánky, školní výšlapy a mnoho dalších.

Celý den se nesl ve skvělé náladě. Prošli jsme si zoo, obdivovali zvířata, užili si společný čas a nechybělo ani spoustu smíchu. A když už jsme byli v Ostravě, byla by škoda nezastavit se v Karolině na malé občerstvení.

Domů, do Goralie,  jsme se pak vydali vláčkem – s dobrou náladou, hudbou a spoustou společných zážitků. Věříme, že si všichni výlet užili a odváželi si nejen hezké vzpomínky, ale také motivaci pokračovat v aktivitách školního parlamentu i v příštím školním roce.

Děkujeme všem členům parlamentu za jejich energii, nápady a ochotu pomáhat. Přejeme krásné prázdniny a těšíme se na další společné akce! ☀️

Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂
Zakončení školního roku se školním parlamentem 🦁🚂