1. TĚLOCVIČNY a HŘIŠTĚ:

Základní škola Jablunkov nabízí využití volného času ve SPORTOVNÍM AREÁLU ZŠ Jablunkov během celého týdne, tzn. Po – Ne, i o prázdninách nebo svátcích, v době od 15.00 hod do 22.00 hod během školního vyučování; během víkendu, o prázdninách a svátcích v době od 8.00 hod do 22.00 hod. Zájemci si mohou rezervovat prostory na tel. 558 358 231, na e-mailu: sekretariat@zsjablunkov.cz nebo osobně u ředitele školy na ul. Lesní 190. Další možnost rezervace pronájmu sportovního areálu přímo u správce sportovního areálu na tel. 725 703 775.

Ceník
Velká tělocvična 450,- Kč/hod.
Malá tělocvična 400,- Kč/hod.
Hřiště 500,- Kč/hod. *

* V případě uzavření smlouvy na 10 měsíců za kalendářní rok je stanovena cena 400,- Kč/hod.
Použití šaten se sprchami 150,- Kč za 1 pronájem.

Pro žáky ZŠ a PZŠ Jablunkov je využití sportovního areálu zdarma ve dnech školního vyučování, ovšem pod dohledem osoby starší 18 let.

Provozní řád sportovního areálu ZŠ Jablunkov

Hřiště s umělým povrchem

Provozní doba:
školní rok 15:00 – 22:00
prázdniny, víkendy, svátky 8:00 – 22:00

Základní cena: 500,- Kč/hod.

Jedná se i víceúčelové hřiště pro všechny milovníky míčových her a atletiky s povrchem III. generace. Bylo vybudováno jako součást komplexu sportovních zařízení pro veřejnost – tvořeného mezi jinými greengolfem, lanovým centrem, letním koupalištěm s tobogánem, bowlingem apod. S těmito atrakcemi je hřiště propojeno značenou turistickou značkou a cyklotrasou Euroregionu Těšínské Slezsko vedoucí atraktivním prostředím městského lesa s přírodním amfiteátrem.

Ministerstvo pro místní rozvoj

Tento objekt byl postaven za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.
Více o projektu se dovíte zde

2. UČEBNY:

a) kmenové třídy
Cena pronájmu je 200,- Kč za 1 hodinu.

b) odborné učebny (počítačová, tabletová, aj.)
Cena pronájmu je 500,- Kč za 1 hodinu.