Základní škola Jablunkov, Lesní 190, pořádá pro veřejnost Den otevřených dveří u příležitosti ukončení projektu „Století českého školství v Jablunkově“, který proběhne v neděli 1. května 2022 od 10.00 hod do 16.00 hod v budovách ZŠ Jablunkov.
Program:
10.00 hod – otevření školy
10.30 hod – koncert žáků pro veřejnost
po skončení koncertu – 1. komentovaná prohlídka školy – Století českého školství v Jablunkově (historička Muzea Těšínska p. Ilona Pavelková)
14.00 hod – 2. komentovaná prohlídka školy – Století českého školství v Jablunkově
Po celou dobu budete mít možnost prohlédnout si všechny části školy nezávazně na programu. Během celého dne budou nabízeny doprovodné akce pro děti i dospělé zaměřené na různé aktivity, které budou připravovat pedagogové školy. Rovněž zajišťujeme i drobné občerstvení. Srdečně zveme rodiny s dětmi, bývalé i současné kolegy i žáky, všechny přátele školy i širokou veřejnost. Přijďte nás podpořit a těšíme se na vaší účast.