Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k prodloužení nařízení vlády ČR a MZd ČR, které prodlužuje povinnost testování žáků ZŠ na onemocnění COVID_19 každé pondělí do 28. 2. 2022, upravuji v tyto dny organizaci a provoz školy. Od pondělí 6. 12. 2021 jsou žáci, kteří nemají potvrzení – certifikát o očkování nebo prodělání nemoci COVID_19 v posledních 180 dnech, povinni účastnit se testování na onemocnění COVID_19 v 7.30 hod v kmenové třídě. Škola bude tedy v pondělky otevřena pro žáky od 7.15 hod. Žádám rodiče, aby dohlédli na dochvilnost docházky žáků, abychom předešli organizačním problémům. V případě dojíždějících žáků, kteří nemají možnost využít jiných dopravních spojů, budou individuální potřeby řešit třídní učitelé. Žáci s potvrzením o očkování nebo prodělání nemoci COVID_19 nastupují do školy ve stejnou dobu jako v dalších dnech školního vyučování. K opatření jsem přistoupil z důvodu pravidelného omezování výuky v pondělí 1. vyučovací hodinu. Děkuji za pochopení a přeji všem klidné předvánoční období.

Pavel Kantor, ředitel školy